Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: банщик у Станиці Луганській

Звичайні оголошення

Банщик - це цікава й незвичайна професія. Парильники (так їх ще називають) займаються професійною паркою. Також вони можуть робити клієнтам оздоровчий масаж, виробляти мийку, обгортання і т.п. Функціонал фахівці залежить від його кваліфікації і місця роботи. В основному, вони працюють в SPA-салонах і парних. Але є випадки, коли вони можуть виїжджати в домашні або інші лазні.

Знайти роботу банщиком {place} допоможе дошка безкоштовних оголошень Ogolosha.ua. На ній розміщують свої вакансії різноманітні фітнес-центри, SPA-центри, салони краси, спорт-клуби та інші. На Оголоша представлені вакансії і в інших сферах життя. Також на платформі можна купити або продати щось, орендувати або здати квартиру, будинок, завести вихованця, надати послугу тощо

Наш сайт має інтуїтивно-зрозумілий дизайн, який дозволяє користувачам швидко знаходити відповідні пропозиції і легко публікувати нові. Усі публікації на Оголоша можна розміщувати абсолютно безкоштовно й без обмежень в їх кількості. Для розміщення досить натиснути кнопку "створити оголошення" вгорі сторінки, вибрати потрібну рубрику й заповнити опис.

Детальніше