Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: масажист в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Апостолове
Массажистка
-график оговариваем -выплаты ежедневные ( от 2000 грн) - обучение обязательное ( можно без опыта) -жилье предоставляем
10.04.2022
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Масажист
Договірна

Масажист покращує загальне самопочуття клієнтів, за допомогою впливу на м'які тканини і шкірні покриви. Масаж може бути лікувальним, профілактичним, спортивним, дитячим, розслаблюючим та ін. Майстри можуть спеціалізуватися на одному з напрямків або працювати відразу з декількома. Все залежить від його кваліфікації і місця роботи.

Опанувати цю професію можна, закінчивши спеціалізовані курси. В даному випадку вести діяльність він зможе тільки з косметичними процедурами. У більш складних методиках і медичних видах можуть спеціалізуватися тільки фахівці з відповідною освітою.

Робота масажиста полягає не тільки у виконанні самої процедури. Під час прийому він ще й готує клієнта, контролює його стан, проводить консультацію. Також він заповнює звітну документацію, веде контроль дотримання техніки безпеки і гігієнічних норм в робочому кабінеті.

Вакансії майстра з масажу в Апостоловому ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. В окремій категорії нашого сайту можна розмістити своє резюме. Це допоможе збільшити шанси працевлаштуватися, адже вашу кандидатуру зможуть побачити більше роботодавців. Розміщувати публікації дуже лего: досить натиснути кнопку "створити оголошення", вибрати відповідну рубрику й заповнити опис.

Детальніше