Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: масажист у Веселиновому

Звичайні оголошення

Масажист покращує загальне самопочуття клієнтів, за допомогою впливу на м'які тканини і шкірні покриви. Масаж може бути лікувальним, профілактичним, спортивним, дитячим, розслаблюючим та ін. Майстри можуть спеціалізуватися на одному з напрямків або працювати відразу з декількома. Все залежить від його кваліфікації і місця роботи.

Опанувати цю професію можна, закінчивши спеціалізовані курси. В даному випадку вести діяльність він зможе тільки з косметичними процедурами. У більш складних методиках і медичних видах можуть спеціалізуватися тільки фахівці з відповідною освітою.

Робота масажиста полягає не тільки у виконанні самої процедури. Під час прийому він ще й готує клієнта, контролює його стан, проводить консультацію. Також він заповнює звітну документацію, веде контроль дотримання техніки безпеки і гігієнічних норм в робочому кабінеті.

Вакансії майстра з масажу у Веселиновому ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. В окремій категорії нашого сайту можна розмістити своє резюме. Це допоможе збільшити шанси працевлаштуватися, адже вашу кандидатуру зможуть побачити більше роботодавців. Розміщувати публікації дуже лего: досить натиснути кнопку "створити оголошення", вибрати відповідну рубрику й заповнити опис.

Детальніше