Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: майстер манікюру в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Апостолове
Майстер манікюру, нігтьовий сервіс
Вітаю і запрошую тебе на посаду майстра манікюру до салону краси Top modes.З салоном ти можеш познайомитись через Instagram @salontopmodesCалон краси Top modes створений під керівництвом Жінки для ЖінокЧому ми:Наше натхнення робити людей ще красивішими - дає Супе...
28.12.2022
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Майстер манікюру
12 000 грн

Майстер манікюру - фахівець з догляду, естетичному оформленню нігтів і рук. Він проводить гігієнічні процедури, чищення, видалення кутикул, завдає лак, малює дизайн, консультує щодо правильного догляду. Також фахівець може робити педикюр і доглядати за шкірою ніг. Їхні послуги зараз затребувані не тільки серед дівчат, а й багатьох чоловіків. Ноги постійно ростуть, і манікюр доводиться робити мінімум раз місяць, тому у професіоналів завжди є робота.

Щоб освоїти цю професію, потрібно мати базові знання та навички. Їх можна отримати на спеціалізованих курсах. Щоб стати затребуваним серед клієнтів і заробляти більше, необхідно удосконалити техніку, періодично оновлювати знання і багато практикуватися. Професіоналу потрібно розбиратися в нігтьових трендах, знати будову нігтя і їх властивості та орієнтуватися в основних поняттях дерматології.

Якщо ви шукаєте роботу майстром манікюру в Апостоловому, вакансії для вас розміщені на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна відшукати пропозиції від роботодавців різних салонів та центрів. Також на дошці легко розміщувати оголошення, не витрачаючи багато часу й грошей. Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні й немає обмежень в кількості їх розміщень.

Детальніше