Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Краса/фітнес/спорт у Миколаївській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Трубуются мастера!
Привет девченочки если Вы мастер по шугарингу, визажист или бровист(только закончили курсы или уже с опытом работы)Сдаю рабочее место. Я предоставляю кушетку,этажерку,лампу,увлажнитель воздуха,стул!Для визажиста рофессиональный стол,стул и этажерка. В офисе есть Wi fi,приятная...
09.06.2019
Миколаїв, Миколаївська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Інші посади в сфері Краса/ Фітнес/ Спорт
СРОЧНО ТРЕБУЕТСЯ МАСТЕР ПАРИКМАХЕР
СРОЧНО ТРЕБУЕТСЯ МАСТЕР ПАРИКМАХЕР
22.01.2019
Миколаїв, Миколаївська область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Перукар
Договірна

Попит на фахівців у сфері краси, фітнесу та спорту збільшується з кожним днем. Кожен третій займається в тренажерному залі, ходить на фітнес, SPA, робить різні процедури, відвідує косметолога та дієтолога. Багато дівчат користуються послугами майстра манікюру, бровіста, лашмейкера, стиліста і візажиста. А до перукаря регулярно навідується кожен.

У зв'язку з потребою сучасних людей в професіоналах цієї галузі, компанії та приватні особи щодня публікують оголошення на Ogolosha.ua про їх пошук у Миколаївській області. Якщо ви шукаєте роботу - вам допоможе Оголоша! Підібрати підходящу вакансію просто: виберіть потрібну рубрику або введіть ключові слова в пошуковий рядок. Для більш вузького переліку пропозицій - налаштуйте фільтри. Наприклад, вид зайнятості, рівень заробітної плати і бажану освіту. Вибирайте вподобану вам вакансію і відгукується на неї.

Детальніше