Завантаження

Рус
Краса/ Фітнес/ Спорт
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: перукар у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Вакансія перукаря
Запрошуємо майстра перукаря на постійну роботу . Звертайтесь за тел 0950031711
20.06.2022
Гайсин, Вінницька область
Робота Вакансії > Краса/ Фітнес/ Спорт > Перукар
15 000 грн

Перукар - це дуже затребувана професія. У красивою зачісці потребують все, поза залежно від віку і статі. Універсальний майстер зможе постригти, укласти, завити локони і зробити ламінування, надати форму брів, бороди або вусів, заплести коси, дреди, провести лікувальні процедури і т.п. Є фахівці, які роблять стрижки та укладки всім, а є ті, хто спеціалізується виключно на жіночих або чоловічих волоссі. Фахівців по зачісках для чоловіків називають барбер.

Для освоєння даної професії необхідно закінчити спеціалізований навчальний заклад або курси. Також потрібно знати типи особи, володіти різними техніками стрижки та фарбування, знати особливості шкіри голови, розбиратися в матеріалах, їх дії і протипоказання, бути комунікабельним і привітним. Багато роботодавців, при пошуку співробітників, звертають увагу на перераховані вище вимоги.

Якщо ви хочете знайти роботу перукарем у Вінницькій області, відгукуйтеся на вакансії, які розміщені на цій сторінці Ogolosha.ua. Наша дошка допомагає шукачам знайти ідеальну роботу, а роботодавцям - кращого кандидата. Ви можете впорядкувати пропозиції, за допомогою фільтрів: вид зайнятості, рівень заробітної плати, освіту та інших.

Детальніше