Завантаження

Рус
Нерухомість
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Нерухомість у Донецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Приглашаем на работу в агентство недвижимости Ваш Риелтор
Приглашаем на работу в агентство недвижимости Ваш Риелтор , менеджера по продаже и аренде недвижимости.Требования: Опыт работы в сфере недвижимости или продаж. Коммуникабельность, организованность, стрессоустойчивость, ответственность, активность. Знание иностранных языков...
22.02.2022
Краматорськ, Донецька область
Робота Вакансії > Нерухомість > Ріелтор
20 000 грн

Робота в сфері нерухомості пов'язана з її продажем та орендою. Фахівці даної області допомагають людям в пошуках квартири, будинка для покупки або оренди. Вони ведуть переговори, консультують з питань угоди, оцінюють об'єкт, укладають договори.

У категорії "нерухомість" розміщуються вакансії ріелторів, брокерів, оцінювачів та ін. Тут є пропозиції від агентств і приватних осіб. Ogolosha.ua допоможе знайти роботу {place}. Дошка має зручний рубрикатор, систему фільтрів і пошуковий механізм. Щоб відшукати щось, досить вибрати потрібну рубрику або ввести ключові слова в рядку пошуку.

Роботодавцям також стане в нагоді Оголооша. Публікуйте вакансії на сайті та вже незабаром вам почнуть надходити дзвінки від кандидатів. Адже платформу щодня відвідують тисячі користувачів. Розміщення абсолютно безкоштовне й кількість постів необмежена.

Детальніше