Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: репетитор у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Ищем репетирора китайского языка для девочки 4,5 года Занятость: 2 раза в неделю в будние дни, по полтора часа Требования: девушка, без вредных привычек, активная, хорошо находящая общий язык с ребенком. Возможно студектка последних курсов Нахожимся в Одинковке, ул. Курская...
14.12.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Репетитор
200 грн
Ищем репетирора английского языка для девочки 4,5 года Занятость: 2 раза в неделю в будние дни, по полтора часа Требования: девушка, без вредных привычек, активная, хорошо находящая общий язык с ребенком. Возможно студектка последних курсов Нахожимся в Одинковке, ул. Курская...
14.12.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Репетитор
200 грн

Репетитор - це той же вчитель, який займається своїм предметом з учнем індивідуально. Сьогодні наймають фахівців з усіх напрямків: математика, фізика, хімія, історія, біологія тощо. Часто шукають педагога з англійської. Він може знадобитися дітям, підліткам, дорослим, які бажають освоїти цю мову. Представники професії працюють на дому, виїжджають до учнів або можуть працювати на спеціалізовану школу.

На цій сторінці Ogolosha.ua публікують вакансії репетитора у Дніпропетровській області. Тут можна впорядкувати пропозиції за датою їх появи на сайті, рівнем заробітної плати, виду зайнятості і іншим параметрам. Все це завдяки зручній системі фільтрів, реалізованої на дошці разом з рубрикатором і оптимізованим пошуковим механізмом.

Натиснувши на кнопку «створити оголошення», вибравши рубрику й заповнивши опис, можна залишити безкоштовну публікацію на оголошено. Це може бути вакансія, резюме, пропозиція послуг, купівлі, продажу товарів тощо. Залишати їх можна скільки завгодно, адже на сайті немає обмежень в кількості постів.

Детальніше