Завантаження

Рус
Освіта/ Наука/ Переклад
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: репетитор у Донецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Репетитор английского и немецкого языков для взрослых. Свободное владение английским языком. Опыт работы репетитором 1 год. Проведение занятий онлайн по Skype, Zoom, WebEx, MSTeams в основном на английском языке. Опыт работы и учебы, связанный с английским и немецким языками.
26.09.2021
Маріуполь, Донецька область
Робота Вакансії > Освіта/ Наука/ Переклад > Репетитор
Договірна

Репетитор - це той же вчитель, який займається своїм предметом з учнем індивідуально. Сьогодні наймають фахівців з усіх напрямків: математика, фізика, хімія, історія, біологія тощо. Часто шукають педагога з англійської. Він може знадобитися дітям, підліткам, дорослим, які бажають освоїти цю мову. Представники професії працюють на дому, виїжджають до учнів або можуть працювати на спеціалізовану школу.

На цій сторінці Ogolosha.ua публікують вакансії репетитора у Донецькій області. Тут можна впорядкувати пропозиції за датою їх появи на сайті, рівнем заробітної плати, виду зайнятості і іншим параметрам. Все це завдяки зручній системі фільтрів, реалізованої на дошці разом з рубрикатором і оптимізованим пошуковим механізмом.

Натиснувши на кнопку «створити оголошення», вибравши рубрику й заповнивши опис, можна залишити безкоштовну публікацію на оголошено. Це може бути вакансія, резюме, пропозиція послуг, купівлі, продажу товарів тощо. Залишати їх можна скільки завгодно, адже на сайті немає обмежень в кількості постів.

Детальніше