Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Охорона/Безпека у Бережанах

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Робота в охороні (вахт. метод)
Для охорони промислових об’єктів, складів та офісів Західної України потрібні працівники. Вахтовий метод, житло та частково харчування на час роботи надається безкоштовно. Гідні умови праці та оплати. Телефонуйте!
21.02.2022
Бережани, Тернопільська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Охоронець
10000 грн
14 000 грн
Для тих кому потрібна праця !!! В охоронну фірму "Кобра-Схід" Потрібні чоловіки та жінки до 50 р Досвід роботи (бажано) Вахта 30/30 Проживання, харчування, форма видається, своєчасна виплата з/п Обов'язки: Патрулювання території Ведення службової документації Робота КПП...
05.11.2021
Бережани, Тернопільська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Охоронець
15 000 грн

Потреба в безпеці займає друге місце після фізіологічних. Усім хочеться відчувати себе впевненим у завтрашньому дні, збереженні життя, здоров'я, цінностей і бути захищеним від зовнішніх загроз.

Але в сучасному світі небезпека може спіткати на кожному кроці: на вулицях, у ресторанах, магазинах, на заходах і навіть у власному будинку. Для того, щоб цього не сталося, на допомогу приходять охоронні фірми й державні організації. У зв'язку з великим попитом на їхні послуги, роботодавці в пошуках фахівців в цій сфері у Бережанах. На Ogolosha.ua розміщені безліч вакансій охоронців, інженерів систем безпеки, контролерів, інкасаторів, вахтерів, операторів відеоспостереження, особистої охорони, поліцейських, прокурорів та інші.

З Оголоша знайти роботу у Бережанах зможе кожен! Дошка оголошень стане в нагоді також і тим, хто шукає співробітників. Розміщуйте свою пропозицію в базі Ogolosha.ua. Публікація абсолютно безкоштовна та займе у вас всього кілька хвилин.

Детальніше