Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: інформаційна/ IT безпека у Жашкові

Звичайні оголошення

Зі збільшенням кібератак і хакерських зломів, багатьом компаніям потрібні фахівці з інформаційної безпеки. На такі посади наймаю людей з вищою технічною освітою, досвідом в IT-сфері, які знають принципи комп'ютерної, мережевий захищеності і стеків протоколів ТСР / ІР, ОС Windows і Linux, моделі OSI, глибокими знаннями трендів кіберзагроз, актуальних індикаторів.

Співробітники, відповідальні за кібербезпеку, зберігають дані компанії. Вони займаються аналізом загроз, впроваджують заходи щодо їх усунення, виявляє уразливості в системах, проводить тестування ІБ (захист мережі, кінцевих точок, методи моніторингу подій, сканування вразливостей), управляє інформаційною безпекою систем кінцевих користувачів і ін.

Вакансії фахівця з IT-безпеки у Жашкові ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. А в спеціальній категорії Оголоша можна залишити своє резюме, для збільшення шансів у працевлаштуванні. Процедура публікації не займає багато часу: натискаєте кнопку «створити», вибираєте схожу рубрику і заповнюєте опис. Усі оголошення на нашому сайті абсолютно безкоштовні і без обмежень у кількості їх розміщень.

Детальніше