Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: інженер з пожежної безпеки в Апостоловому

Звичайні оголошення

Пожежна безпека - це дуже важлива складова роботи кожного підприємства. Адже, якщо не дотримуватися її техніку, може статися пожежа, який здатний не тільки псувати майно, а й забирати людські життя. Тому професія інженера дуже затребувана практично в кожній великій і середньої компанії.

В обов'язки людини, яка займає таку посаду, входить: організація діяльності, спрямованої на безпеку, розробка і проведення заходів, орієнтованих на запобігання загорянь, профілактичних, попереджувальних заходів і роз'яснювальної діяльності відповідно до нормативно-правових актів України, контроль за дотримання співробітниками правил, організація інструктажів. Також він може займатися підготовкою технічних завдань і тендерної документації для закупівлі послуг і дій протипожежного призначення, впровадженням на об'єктах систем захисту від пожеж, їх оптимізацією і модернізацією.

Вакансії інженера з пожежної безпеки в Апостоловому розміщуються на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна знайти роботу на будь-який вид зайнятості, з різною заробітною платою, освітою. Усі фільтри налаштовуються легко, шляхом вибору певного параметра. Оголошення розділені на категорії та рубрики, щоб було легше орієнтуватися на сайті. Також ви можете використовувати пошуковий рядок для того, щоб знайти необхідне за ключовими словами.

Детальніше