Завантаження

Рус
Охорона/ Безпека
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: охоронець в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Апостолове
Охоронник вахта Кіровоградська обл.
Опис роботи: • Забезпечення КПР, КПП, КТП • Забезпечення безпеки приміщення або території • Забезпечення безпеки співробітників і контроль ввезення і вивезення ТМЦВимоги до кандидата: • Чоловіки-жінки до 45 років • Досвід роботи в охороні або в сфері забезпечення безпек...
06.02.2023
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Охоронець
10 800 грн
Организации требуется охранник пенсионного возраста для работы в офисном здании по пр. Мира, 5. График работы: сутки Трое. 096 421 34 85
30.08.2021
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Охоронець
6 000 грн
Требуется сторож на пасеку на сезон 2021 года (с мая по сентябрь). Работа за городом на природе. Зарплата договорная + мёд) Если заинтересовались, звоните по номеру +380684119709 (Владислав) для всех сведений Ждём Вас в дружный коллектив!
10.06.2021
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Охорона/ Безпека > Охоронець
Договірна

Охоронець - це фахівець, який стежить за збереженням життя й цінностей. Він контролює дисципліну в закладах, магазинах, клубах, офісах, будинках, на заходах, підприємствах, в державних установах і т.д. Для того, щоб зайняти таку посаду, необхідно відповідати вимогам, які виставляє роботодавець. Найчастіше в цій професії хочуть бачити чоловіків від 20 до 45 років, який відслужив в армії або працював в правоохоронних органах. Надають перевагу здобувачам, які вміють правильно розпізнавати порушення і грамотно його зупинити, знають, як користуватися системами відеоспостереження, зброєю і спеціальним обладнанням, можуть надати першу медичну допомогу. Також, для деяких організацій, важливо, щоб кандидат знав основи права.

Вакансії охоронця в Апостоловому ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут публікують свої пропозиції роботодавці з різних компаній і установ. Підібрати відповідне вам допоможе спеціальний рубрикатор, оптимізований пошуковий механізм і система фільтрів. Якщо хочете збільшити шанси працевлаштуватися - залишайте резюме в однойменній категорії. Розміщення публікацій на оголошено абсолютно безкоштовне й не займає багато часу.

Детальніше