Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Адміністратор магазину у Житомирській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Адміністратор мережі кавярень
До мережі продуктових міні-маркетів на постійну роботу потрібен Адміністратор кав*ярень.Основні вимоги:-жінки від 25 років;-досвід роботи адміністратором кав*ярні або в управлінні персоналом від 1 року;-відповідальність, цілеспрямованість, стресостійкість, комунік...
17.06.2021
Житомир, Житомирська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Адміністратор магазина
Договірна
Адміністратор продуктового магазину
Вимоги: комунікабельний; дисциплінований; маєш активну життєву позицію та лідерські якості; не знаєш що таке «безвихідна ситуація»; відповідально виконувати задачі та будувати власну команду; мотивація, навчання персоналу. Обовязки: організація безперебійного робочого про...
17.06.2021
Житомир, Житомирська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Адміністратор магазина
8 000 грн

Адміністратор - це опорно-рухова система магазину. Без нього ні одна торгова точка не зможе працювати повноцінно. У цієї людини великий спектр обов'язків. В першу чергу, він повинен контролювати роботу продавців, касирів та інших працівників залу. Також зобов'язаний консультувати клієнтів з різних питань, допомагати їм з вибором покупок. Ще - проводити касові операції, інвентаризації, підтримувати порядок, замовляти й приймати продукцію, а також підбирати персонал і навчати нових співробітників.

В Ogolosha.ua щодня публікуються вакансії адміністратором магазину у Житомирській області. Найчастіше, роботодавці шукають людей з аналогічним досвідом або освітою в сфері торгівлі. Якщо цього немає, то спробуйте почати шлях по кар'єрних сходах з продавця-консультанта. Багато компаній практикують вертикальний ріст всередині організації. Тому через кілька місяців можна вирости до бажаної посади.

Крім вакансій, в Оголоша можна знайти безліч оголошень про купівлю, продаж, обмін товарів у Житомирській області, надання різних послуг. І пошук займе мінімум часу. Завдяки зручному рубрикатору й оптимізованому пошуковому механізму, відшукати потрібну публікацію можна за лічені хвилини.

Детальніше