Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Ваканіся: консультант з продукції у Донецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Завантажуйте додаток монобанку за моїм посилання та отримайте 50 гривень на картку https://monobank.ua/r/hS39FA Реєстрація займає не більше ніж 10 хвилин 14+
02.09.2022
Вінницьке, Донецька область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Консультант з продукції
5 000 грн
Требования: уверенный пользователь ПК, грамотная речь, желание зарабатывать Обязанности: консультирование клиентов, оформление заказов, регистрация новых клиентов Условия работы: свободный график, автобонус, процент от продаж компании к зарплате Писать на почту posnsmrl@bk.ru...
25.08.2021
Авдіївка, Донецька область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Консультант з продукції
15 000 грн

Є багато людей, які дуже добре розбираються в якомусь предметі або продукті. Наприклад, хтось знає всі сорти вин, хтось - сирів, для когось не важко буде розповісти всі моделі смартфонів Samsung і їх переваги, а комусь подобається вивчати типи тютюну. Усі ці знання можна застосувати в правильне русло та заробити на них грошей. Як? Піти працювати консультантом з продукції!

Фахівців в певному товарі можна часто зустріти в супермаркетах та інших магазинах. Вони займаються тим, що консультують покупців, відповідають на всі їхні запитання, допомагають підібрати краще. Фішками людей, що займають дану посаду є різні дегустації, презентації, тестування та демонстрації.

Якщо ви хочете знайти роботу консультантом по продукції у Донецькій області - відгукуйтеся на вакансії на Ogolosha.ua. Тут є безліч пропозицій від компаній і організацій. Відшукати ідеальну роботу зможуть люди з досвідом і без. За допомогою системи фільтрів, можна налаштувати вид зайнятості: повна, часткова, віддалена, проектна. Також ви можете вибрати рівень бажаної заробітної плати.

Якщо вам не сподобалася жодна вакансія або ви бажаєте збільшити шанси працевлаштуватися - розміщуйте своє резюме в базі Оголоша. Публікація постів абсолютно безкоштовна та не займає багато часу. Досить натиснути кнопку "створити оголошення", вибрати відповідну рубрику й підрубрику, заповнити потрібну форму, додати текстовий опис і фотографію.

Детальніше