Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: менеджер по роботі з партнерами у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Менеджер з продажу декоративних матеріалів
Обов'язки: • Робота з клієнтами, прийом і обробка дзвінків, запитів, замовлень; • Консультація клієнтів щодо пропонованих товарів; • Супровід клієнта на всіх етапах продажів; Вимоги: • Впевнений користувач ПК; • Досвід в сфері продажів буде перевагою; • Уміння працювати з...
16.11.2020
Могилів-Подільський, Вінницька область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Менеджер по роботі з партнерами
6 000 грн

Людина, що займає дану посаду, займається проведенням переговорів і укладенням угод. Схожі завдання виконує клієнт-менеджера, але між собою ці дві професії відрізняються, а їх головна відмінність звучить в назвах.

У посадові обов'язки менеджера по роботі з партнерами може входити:

- пошук і залучення нових компаній-пратнера;
- закриття угод;
- формування цілей і обсягів продажів;
- аналіз цільової аудиторії і визначення потреб;
- ведення бази даних;
- участь в нарадах.

Компанії можуть доповнювати цей список або скорочувати. Відгукуючись на вакансії, кандидат повинен відповідати вимогам. Наприклад, бути комунікабельним, стресостійким, знати англійську мову та інше. Часто можна зустріти пропозиції, в яких готові взяти без досвіду. Багато організацій практикують навчання співробітників з нуля, тому це може стати хорошим стартом кар'єри в цій сфері.

Знайти вакансії менеджером по роботі з партнерами у Вінницькій області допоможе дошка Ogolosha.ua. Сайт зрозумілий будь-якому користувачеві. Відшукати ідеальнео оголошення можна, вибравши відповідну рубрику і підрубрики, налаштувавши фільтр або за допомогою ключових запитів. Якщо на платформі ще немає відповідного оголошення - залишайте своє резюме в нашій базі. Це не вимагає ніякої оплати і затягне всього кілька хвилин.

Детальніше