Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: продаж банківських продуктів у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Фахівці вузького профілю цінуються вище, ніж широкого. Експерти мають високу ставку, малу конкуренцію і можуть виконувати ту роботу, яка не під силу іншим. Багато компаній вважають за краще наймати до себе співробітника, який професійно розбирається в темі і знає всі її аспекти. Широкопрофільний менеджер буде продавати все, але маючи лише поверхневі знання про це. Вузькопрофільний ж знає про товар або послуги все. Він чудово розбирається в області й не тільки ідеально володіє теорією, а й багато разів застосовував свої компетенції на практиці.

У даній рубриці розміщені вакансії в продажах банківських продуктів. Що саме продають люди, що займають цю посаду? Продукція банку - це одна або комплекс послуг, що надаються ним. Наприклад, оформлення карти, цільової внесок, кредит, депозитний сертифікат. Також це може бути конкретний документ: чек, вексель, свідоцтво та інше. Операції з обслуговування клієнтів теж відносяться до представленої продукції.

Знайти роботу менеджеру з продажу банківських продуктів у Вінницькій області допоможе Ogolosha.ua. Користуватися платформою дуже просто, адже на ній реалізований пошуковий механізм і зручний рубрикатор. Підібрати підходящу вакансію можна, налаштувавши фільтри: вид зайнятості, бажану заробітну плату і т.д.

Якщо ви шукаєте співробітника - публікуйте оголошення на Оголоша. Ця процедура не замет багато часу, буде абсолютно безкоштовною, а кількість публікацій необмежено. Сайт щодня відвідують тисячі користувачів, і на ньому розміщуються сотні оголошень.

Детальніше