Завантаження

Рус
Сільське господарство/ Агробізнес/ Лісове господарство
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Сільське господарство/ Агробізнес/ Лісове господарство у Тернопільській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
резюме вакансия БЕСПЛАТНЫЙ Дозиметрист, Спектрометрист БЕСПЛАТНО гамма
Дозиметрист-Спектрометрист Опыт работы 5 летнаши вакансии, резюме здесь: ogolosha.ua/uk/prod/dozimetrist-spektrometrist-479-469-82zV.htmlУ меня есть предложение для всех, если кому интересно- напишите: -как я узнал, в Украине нет такого места где простые физ-лица (обыч...
З відео
09.09.2021
Тернопіль, Тернопільська область
Робота Вакансії > Сільське господарство/ Агробізнес/ Лісове господарство > Еколог

Одна з найбільших сфер в Україні - сільське господарство. Продукція, яку виробляє галузь, дуже важлива для життя людства. Дана сфера розділяється на багато категорій: тваринництво, зерноводство, грибоводство, скотарство, кормовиробництво, луговодство, рослинництво і садівництво та інші.

У кожній з них потрібні свої фахівці. На Ogolosha.ua щодня розміщуються вакансії про їх пошуку у Тернопільській області. У нас зможуть знайти роботу: землевпорядник, агроном, зоотехнік, помічник по господарству, комбайнер, еколог, ветеринар, тваринник, садівник, технолог, фермер і інші. Для того, щоб підібрати підходящу вакансію, виберіть рубрику з підрубрику або введіть ключові слова в рядок пошуку. Щоб наша "розумна" система змогла створити перелік оголошень під ваші бажання - налаштуйте фільтри. Наприклад, вид зайнятості, рівень заробітної плати або освіта.

З Оголоша легко знаходити й співробітників. Просто розміщуйте публікацію на нашому сайті. Це абсолютно безкоштовно, не займає багато часу, а їх кількість необмежена. Дзвінки від претендентів можуть почати надходити вже в перший день, адже платформу щодня відвідують тисячі користувачів.

Детальніше