Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: монтажник у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Слюсар- монтажник
У зв‘язку з розширенням бізнесу, будівельно-монтажна організація ТОВ «ХМІЛЬНИК-БУДЛАЙФ» , яка займається будівництвом каналізаційних та водопровідних мереж, а також систем опалення, запрошує на роботу, слюсара- монтажника Вимоги: -освіта середньо- спеціальна -особисті якос...
18.06.2019
Хмільник, Вінницька область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Монтажник
6 000 грн
Терміново потрібні різноробочі!!!
У зв‘язку з розширенням бізнесу, будівельно-монтажна організація ТОВ «ХМІЛЬНИК-БУДЛАЙФ» яка займається будівництвом каналізаційних та водопровідних мереж, а також систем опалення Запрошує на роботу, різноробочих Вимоги: --особисті якості: порядність, відповідальність, орган...
18.06.2019
Хмільник, Вінницька область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Монтажник
6 000 грн

Монтажник встановлює, закріплює і підключає різні будівельні конструкції, системи і побутові прилади. Він бере участь у всіх етапах: отримує замовлення, вивчає, розробляє план, проводить розрахунки та виміри, формує матеріали, проводить роботи, здає задні. Знайти роботу монтажник може на великих підприємствах, невеликих організаціях, у приватних замовників. Ця спеціальність затребувана і професіонали своєї справи отримують гідну оплату.

Сьогодні фахівців можна розділити за кваліфікаціями:

- монтажник-висотник - працює на висоті;
- монтажник-трубопровідник - займається тепло-, газо- і водопостачанням;
- монтажник-ремонтник - спеціалізується на сантехніці, стелях, перегородках;
- монтажник-будівельник - встановлює блоки, вікна, перегородки і т.п .;
- монтажник-електронік - специализирует на електронній апаратурі.

Щоб стати професіоналом в цій сфері, потрібно мати спеціальну освіту, хороші знання в галузі будівництва, розуміти влаштування інженерних систем, навички користування спеціальними інструментами, бути фізично витривалим і з міцним здоров'ям. Досвідченим кандидатам завжди радий будь-який роботодавець. Але деякі компанії готові брати і без досвіду, студентів і людей на початку кар'єри.

Усі вакансії монтажника у Вінницькій області розміщені в даній категорії Ogolosha.ua. Ви можете відсортувати їх за датою появи на сайті, виду зайнятості, рівнем заробітної плати та іншими параметрами. Для великих шансів працевлаштуватися - залишайте своє резюме в базі Оголоша. Розміщення займе кілька хвилин, а кількість оголошень необмежена!

Детальніше