Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: прораб/ бригадир/ постачальник

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Прораб
Компанія, що активно розвивається запрошує на роботу інженера-будівельника (виконроба).Посадові обов'язки:- організація та керівництво виконання будівельно-монтажних робіт на об'єкті; - вміння працювати з проектно-кошторисною документацією; - складання заявок на матеріа...
07.12.2021
Краматорськ, Донецька область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Прораб/ Бригадир/ Постачальник
Договірна
Виконроб у Костянтинівки Вимоги: повна вища або професійно-технічна освіта будівельного напрямку, досвід роботи від 3 років виконробом, інженером-будівельникомУмови роботи: соціальні гарантії згідно КЗпП України, високий та стабільний рівень заробітної плати, повна зайнятіст...
11.10.2021
Костянтинівка, Донецька область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Прораб/ Бригадир/ Постачальник
Договірна

На будівництвах потрібна дисципліна й організація. Для цього існують такі посади, як прораб і бригадир. Ці професії часто плутають між собою або з'єднують в одну. Дійсно, в обов'язки обох входить управління майстрів і будівельників, діяльністю на будмайданчику. Але інші завдання відрізняються.

У роботі бригадира йде керівництво робочим підрозділом. Він перевіряє працівників на відповідність стандартам, дивиться за станом обладнання та інструментів, займається відбором нових співробітників в команду, проводить інструктажі з техніки безпеки, охорони праці та інші заходи з навчання. Спеціаліст організовує контроль якості і відповідає за результат. Він становить графік, розподіляє обов'язки, стежить за дотриманням плану.

Прораб стоїть на один щабель вище в ієрархії будівництва. Він керує всім проектом і є сполучною ланкою між вищим керівництвом і робітниками, дає працівників завданнями, контролює їх виконання у визначені строки, впроваджує дисципліни для підвищення продуктивності, раціонального використання обладнання.

У цій категорії Ogolosha.ua таклж є вакансії постачальника. Людина, що займає таку посаду, забезпечує будмайданчика або всю будівельну компанію необхідними матеріалами та інструментарієм. Головне його завдання - купити все це в хорошій якості і за низькими цінами.

На цій сторінці Оголоша можна знайти роботу у Донецькій області з перерахованих вище професій. Користування сайтом зрозуміле і зручне. Завдяки рубрикатором і пошуковому механізму, відшукати потрібне оголошення не складе труднощів. А за допомогою системи фільтрів ви можете налаштувати параметри, за якими підберете підходящі пропозицію.

Детальніше