Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: зварювальник у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
требуется сварщик и помошник сварщика зп лт 15т
требуется сварщик и помошник сварщика зп лт 15т Пяти дневка оборудование наше целиком. Новый цех уже третий загруженость постоянная переработки оплачиваются первые 2 месяца 15 дальше готовы подымать! Надо видеть работу! звонитена 093 восемьсот 25-10-92
16.11.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Зварювальник
15 000 грн

Зварювальники - це затребувана професія в усіх сферах діяльності людини. Майстри, які зможуть зварити метал і зробити з нього певну конструкцію деталь, виріб, потрібні як в сільському господарстві та машинобудуванні, так і нафтопереробці та будівництві. Завдяки якісній роботі фахівців, літають літаки, стоять будинки, їздять машини тощо. Зварювальники-професіонали дуже цінуються і отримують хороший дохід. Їхній заробіток може перевищувати зарплату програміста або маркетолога.

Для того, щоб відгукнутися на вакансії зварювальника у Дніпропетровській області, необхідно відповідати критеріям, які важливі роботодавцям. Найголовніше - кандидат повинен мати спеціальну освіту та навички. Здобувачеві потрібно розуміти електричні схеми, характеристики металів, конструкції зварювальних машин, їх принцип дії, вміти правильно робити різні типи швів, з'єднань, знати правила техніки безпеки, протипожежного захисту, бути фізично стійкий, витривалим, активним і з відмінним зором.

У пошуках роботи у Дніпропетровській області стане в нагоді Ogolosha.ua. Сайт зроблений в інуітівно-зрозумілому та зручному дизайні. На порталі оптимізовані системи для швидкого пошуку й налаштування фільтрів. Розміщувати всі оголошення можна абсолютно безкоштовно та в необмеженій кількості.

У рубриці "будівництво архітектура" зібрані інші професії даної області. Там ви можете знайти роботу сантехніком, інженером, геодезистом тощо.

Детальніше