Завантаження

Рус
Топ-менеджмент
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Топ менеджмент в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Требования: активность, уверенный пользователь ПК, готовность к обучению Обязанности: поиск новых сотрудников, консультирование клиентов, оформление заказов Условия работы: автобонус, процент от продаж компании к зарплате, дружный коллектив Писать на почту ponamarl@bk.ru с пом...
25.08.2021
Апостолове, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Топ-менеджмент > Інші посади в сфері Топ-менеджмент
20 000 грн
Требования: уверенный пользователь ПК, грамотная речь, коммуникабельность Обязанности: поиск новых сотрудников, проведение собеседований, отчёты о проделанной работе Условия работы: премии, автобонус, стабильный доход Писать на почту ponamal@bk.ru с пометкой Оголоша
22.08.2021
Апостолове, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Топ-менеджмент > Інші посади в сфері Топ-менеджмент
15 000 грн

Люди, що займають управлінські посади в сфері топ-менеджмент, несуть відповідальність за результативність діяльності персоналу й компанії. Усі цілі, плани організації, її бюджет і стратегії лежать на їх плечах. Топ-менеджера приймають рішення і відповідають за їх наслідки.

Знайти роботу в Апостоловому по будь-які з спеціальностей в даній сфері можна на Ogolosha.ua. У цій рубриці сайту розміщені вакансії генерального директора, керівника департаменту, магазинів, начальника охорони, керуючого СБ, завідувача аптекою та інші.

Завдяки зручному рубрикатору, системі фільтрів і оптимізованому пошуковому механізму, знайти відповідне оголошення на Оголоша легко й швидко. Досить ввести ключові слова в рядок пошуку або вибрати потрібну підрубрику. Для збільшення шансів працевлаштуватися - розміщуйте своє резюме на нашій дошці. Це абсолютно безкоштовно та не займає багато часу.

Детальніше