Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії. Транспорт /Логістика у Луганській області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Требуется водитель на Камаз самосвал с опытом работы(Обязательно).Все вопросы по телефону. Виктор.
09.09.2019
Рубіжне, Луганська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Водій
Все вопросы по телефону +380997513540
28.03.2019
Рубіжне, Луганська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Працівник СТО
Договірна
Требуется водитель кат СE
СРОЧНО! Требуется водитель кат СE на Фуру.рейсы по Украине!! желательно с опытом работы. З/П еженедельнаяпо всем вопросам 0664595450 Дмитрий
27.02.2019
Сєвєродонецьк, Луганська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Водій
Договірна

Сьогодні в магазинах можна вибрати практично будь-який товар, незалежно від того, в якій країні він вирощується або виробляється. Ми вже й не замислюємося, який шлях пройшов продукт, перш ніж потрапити в супермаркет поруч з нашим будинком. Але без існування сфери "транспорт і логістика" він там би не опинився.

Що таке транспорт, знають всі - ця сфера займається людськими та вантажними перевезеннями. А ось в чому ж полягає суть логістики? Це управління процесом надходження продукції (товарів, послуг, інформації) від її творців до кінцевого споживача з мінімальними витратами.

Для активної діяльності та розвитку сфери потрібні фахівці, які зможуть успішно й результативно виконувати свої завдання. З Ogolosha.ua відшукати їх у Луганській області легко й швидко. Дошка оголошень допомагає як роботодавцям, так і шукачам. Тут можна знайти роботу водієм, менеджером з логістики, з міжнародних перевезень, працівником СТО, диспетчером, митним брокером, товарознавцем, експедитором та ін. Вибирайте спеціалізацію, яка вам підходить, і відгукуйтеся на вакансії.

З Оголоша - знайти роботу у Луганській області зможе кожен!

Детальніше