Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: інші посади в сфері туризм/ відпочинок/ розваги у Дніпропетровській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Підробіток в інтернеті. Дуже простий і легкий в се що потрібно смартфон і інтернет реєстрація за посиланням https://ds-video.xyz/2788699336723707. Після реєстрації ви отримаєте 10₴. Все що потрібно робити це переглядати відеоролики за які щедро платять.
16.12.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Інші посади в сфері Туризм/ Відпочинок/ Розваги
1 000 у.о.

У сфері "відпочинок, туризм, розваги" існує багато професій. Усі вони важливі й затребувані. Але є ті, які більш популярні. Наприклад, офіціант, кухар, швейцар і ін. Вони розділені на основні підрубрики. Посади, які не мають власної сторінки на Ogolosha.ua, зібрані в даній категорії. Тут можна знайти роботу у Дніпропетровській області адміністратором квест-кімнати, оператором атракціонів, пекарем, розбрачем риби, діджеєм, танцівницею, банкет-менеджером, менеджером прийому і розміщення гостей, промоутером і т.п.

Роботодавці, які в пошуку співробітників на подібні посади, публікують свої пропозиції на цій сторінці Оголоша. Усі оголошення на нашій дошці абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена. Для того щоб опублікувати вакансію, необхідно натиснути кнопку "створити", вибрати відповідну рубрику і заповнити опис.

Детальніше