Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: покоївка у Бібрці

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Бібрка
покоївки у котеджне містечко на курорті Буковель
В котеджне містечко на курорт Буковель (Івано-Франківська обл) потрібні покоївки . Зарплата 600/ зміну, проживання та смачне харчування безкоштовно, хороші умови роботи, навчаємо перед початком роботи, вчасна виплата зарплати. Деталі за телефоном 0673504488 Володимир
07.06.2023
Львів, Львівська область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Покоївка
18 000 грн

Для роботи покоївкою немає необхідності закінчувати навчальні заклади й отримувати диплом. Вимоги роботодавців, в основному, обмежуються акуратністю, ввічливістю і доброзичливістю. Опанувати цю професію зможе будь-яка людина. Але варто пам'ятати, що вона не з легких, і обов'язки в покоївок досить стомлюючі.

Завдання у людини, яка займає таку посаду, безпосередньо залежать від місця його роботи. Це може бути гуртожиток, частий будинок або готель. У перших двох випадках розповісти детально про функціонал складно, тому що все залежить від роботодавця. У готелях є стандарти, яким вони повинні дотримуватися, і обов'язки покоївок не сильно відрізняються. До головних можна віднести: проведення регулярного вологого прибирання, заміна постільної білизни, рушників, халатів (при виїзді мешканців), наповнення міні-барів (якщо такі є).

Знайти роботу покоївкою у Бібрці ви зможете на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна і розмістити вакансію. Для здобувачів також є окрема категорія, де вони можуть додати своє резюме. Публікація оголошень на Оголоша абсолютно безкоштовна, і немає обмежень в кількості їх розміщень.

Детальніше