Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: офіціант у Жашкові

Звичайні оголошення

Зустріти, посадити за столик, порадити блюдо, обслужити і розрахувати - це головні обов'язки офіціанта. Саме він безпосередньо спілкується з гостем і залишає враження про заклад. Ця професія одна і затребуваних на ринку праці. З кожним днем ​​відкривається все більше закладів громадського харчування, і попит на співробітників збільшується. Влаштуватися на таку роботу можна і без досвіду - більшість компаній всьому навчають. Робота ідеально підійде студентам (гнучкий графік), людям, охочим побудувати кар'єру в ресторанному бізнесі або відкрити власну справу в цій сфері і тим, кому потрібна тимчасова підробіток.

Вакансії офіціанта у Жашкові ви знайдете на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна зустріти пропозиції на будь-який вид зайнятості (повна, неповна, часткова) і з різним рівнем заробітної плати. Але в цій професії цей фактор дуже розмитий, так як основний дохід це чайові, і він безпосередньо залежить від якості обслуговування.

Якщо ви роботодавець, які хоче знайти офіціанта в ресторан, розміщуйте вакансію на Оголоша. Для цього достатньо натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику і заповнити опис. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена.

Детальніше