Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: кухар у Волинській областй

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Кухарі, давайте творити мистецтво смаку разом!Шукаємо в свою команду професіоналів, які не можуть вгамуватися — так хочеться робити смачненьке. Ну і жодного дня не можуть без нового досвіду.Вашими основними обов’язками будуть:Готувати смачненьке, що стає чиєюсь улюбле...
23.02.2022
Луцьк , Волинська область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Кухар
8493 грн
10 043 грн

Професія кухар одна з найпоширеніших на ринку праці. Закладів громадського харчування відкривається все більше і попит на хороших кулінарів збільшується. У садочках, школах, різних буланих при підприємствах теж потрібні хороші кухарі. Та й не бідні сім'ї можуть найняти собі фахівця з приготування їжі на будинок. Робота в цій сфері є завжди.

Щоб стати першокласним кулінаром, потрібно мати профільну освіту й досвід. Є заклади, які наймають на роботу новачків і всьому навчають. Правда, почати доведеться з миття, чищення овочів і заготівлі інгредієнтів для блюд. Але, набравшись навичок, можна отримати розряд вище і з часом стати шеф-кухарем.

Хочете знайти роботу кухарем у Волинській областй? Кращі вакансії за даною професією знаходяться на цій сторінці Ogolosha.ua. Якщо ви не знаєте, на яку пропозицію відгукнутися, налаштуйте параметри. Просто виберіть рівень бажаної заробітної плати, вид зайнятості, освіту, і за секунду з'являться оголошення, максимально підібрані під вимоги. Хочете збільшити шанси працевлаштуватися? Розміщуйте своє резюме в спеціальній категорії Оголоша. Публікації на нашому сайті абсолютно безкоштовні, незалежно від кількості їх розміщень.

Детальніше