Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: сушист Куликівці

Звичайні оголошення

Сушист - це кухар, який спеціалізується на приготуванні суші, хенд-ролів, маки-ролів, гунканов, нігірі-суші й інших подібних страв. Сьогодні вони затребувані не тільки в суші-барах, а й більшості ресторанах з європейською кухнею, службах доставки й кулінаріях деяких супермаркетів.

Обов'язки суші-кухаря полягають в якісному приготуванні ролів. Він займається усім етапами: розбиранням лосося, заготовками, крученні, викладкою, прикрасою і подачею. Також в його завдання входить підтримка чистого робочого місця.

Знайти роботу Куликівці сушистом ви зможете на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут публікуються вакансії на повну, неповну або часткову зайнятість. Багато ресторанів готові брати людей без досвіду, а також студентів (для них особливо підійде робота, тому що є можливість гнучкого графіка).

Якщо ви роботодавець і шукаєте співробітника - розміщуйте вакансію на Оголоша. Публікації абсолютно безкоштовні, а їх додавання не займе багато часу. Для цього достатньо натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Точно так само можна опублікувати своє резюме в однойменній рубриці. На Оголоша немає обмежень в кількості оголошень (рекомендація - не дублюйте кілька разів одну публікацію).

Детальніше