Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Управління персоналом/ HR
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Управління персоналом - HR у Луганській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Требуются 5 операторов ПК с доступом в интернет.
В связи с расширением штата, наша компания открыла дополнительный набор сотрудников на вакансию - оператор, работа на дому, на личном персональном компьютере.- Опыт работы не обязателен. - Обучение онлайн на вебинарах абсолютно бесплатно! - Перспектива карьерного роста....
10.03.2019
Луганськ, Луганська область
Робота Вакансії > Управління персоналом/ HR > Спеціаліст з підбору персоналу/ Рекрутер
500 у.о.

У будь-якій компанії є людина, яка відповідає за управління персоналом. Великі організації можуть мати цілий відділ, який працює в цьому напрямку. Фахівці в даній сфері займаються комплектацією штату, пошуком нових співробітників, їх навчанням, адаптацією, розвитком всередині компанії, оцінкою діяльності працівників і створенням мотивації.

Знайти роботу у Луганській області допоможе Ogolosha.ua. Ця рубрика включає в себе вакансії: бізнес-тренера, інженера з охорони праці, менеджера з персоналу, психолога, спеціаліста з пільг та компенсацій, рекрутера та інші. Обирайте професію, яка вам підходить та відгукуйтесь на пропозиції. Для більш вузького підбору - налаштовуйте фільтри. Наприклад, вид зайнятості, бажану освіту, рівень заробітної плати.

Хочете збільшити шанси працевлаштуватися? Залишайте своє резюме в базі Оглоша. Роботодавці часто шукають кандидатів на дошках оголошень ще до публікації вакансії на сайті ..

Детальніше