Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 28106120
Просмотров объявления: 186
Просмотров
сегодня:1

Аренда квартир в Переяслав-Хмельницке

Здається подобово однокімнатна квартира в центрі міста Переяслав на головній вулиці. 5 поверх, наявний засклений балкон. В квартирі наявні: двоспальний диван, шафи, кондиціонер, душ, пральна машина (автомат), газова плита, електрочайник, мікрохвильова піч, холодильник, посуд, рушники, постіль, WI-FI. Гаряча вода є завжди (газова колонка).
Поруч дитячий майданчик, продуктовий магазин, піцерія, відділення банку з банкоматом, аптека, кафе, зупинка транспорту, салон краси, мінімаркет. В радіусі до 500 м знаходиться автовокзал, супермаркети (Fora, АТБ), історичні місця, річка, фітнес-клуб, стадіон.
КВАРТИРА НЕ ЗДАЄТЬСЯ ДЛЯ ПОСИДЕНЬОК, КОМПАНІЙ ТА РІЗНОМАНІТНИХ СВЯТКУВАНЬ, А ТАКОЖ ГОСТЯМ З ТВАРИНАМИ.
Палити в самій квартирі заборонено. При заселенні потрібно мати документ, що підтверджує особу. Просимо звернути увагу, що заселення можливе лише в період з 14:00 до 21:00! При заселенні в п'ятницю, або суботу мінімальним терміном оренди є 2 доби!
Ціна за добу - 750 грн.
Показать больше

Поделиться объявлением