Размещено:
Обновлено:
Объявление
№ 24874650
Просмотров объявления: 151
Просмотров
сегодня:2

Юридические услуги в Тернополе

Військовий юрист - адвокат Тернопіль, військовий адвокат Тернопіль, військовий юрист Тернопіль... якщо ви шукайте військового адвоката за цими запитами, і потрапили до нас на сайт, то ви не помилилися.

Ми дійсно є військовими адвокатами в Україні, і надаємо юридичні послуги саме у військових справах: СЗЧ, оскарження висновків ВЛК, звільнення з ЗСУ, та надаємо надання юридичних консультацій на військову тематику.

Основний офіс військового адвоката знаходиться не в місті Тернопіль, а в місті Запоріжжі, оскільки саме біля лінії зіткнення і активних бойових дій, послуги військового адвоката зараз найбільш затребувані. Але це не означає що ми не працюємо по Тернополю або по інших містах України. Надання послуг військового адвоката розповсюджується на всю територію України (крім тимчасово окупованих територій), включно з містом Тернопіль та Тернопільською областю.

Тож, якщо вам потрібна юридична консультація досвідченого військового адвоката в телефонному режимі, вайбер, скайп - телефонуйте нам з 9 до 20 години щоденно, ми з радістю вас проконсультуємо з будь-якого військового питання. Вартість подібної консультації військового адвоката становить всього 500 гривень, на карту ПриватБанку. Також ви можете приїхати особисто до нас в офіс і отримати консультацію безпосередньо в офісі. Також, якщо ваш родич, який перебуває у Збройних силах України, потрапив у біду, перебуваючи на лінії бойового зіткнення: Запорізька, Харківська, Донецька та Луганська області, то тоді теж є сенс звернутися саме до нас, оскільки суди та слідство відбуватимуться в органах влади, що розташовані поряд з нами.

Якими справами займається військовий адвокат?

Юридичні консультації з військових питань: відстрочка від мобілізації, виїзд за кордон військовозобов'язаних, взяття та зняття з військового обліку у воєнний час, проходження ЛКК, оскарження висновків ЛКК до Центральної ЛКК та адміністративного суду, переведення з однієї військової частини до іншої, проходження служби в ЗСУ, НГУ, звільнення зі служби, вихід військовослужбовців на пенсію, перерахунок військової пенсії, стягнення речового та грошового забезпечення, встановлення статусу учасника АТО, ССО, отримання статусу УБС, захист військовослужбовців від кримінального обвинувачення, допомога військовослужбовцям у справах про адміністративні правопорушення, встановлення фактів безвісти зниклих, встановлення фактів загибелі військовослужбовця та оформлення допомоги сім'ям загиблого, направлення військовослужбовців на лікування до госпіталю та інші питання.


Як знайти військового адвоката в Тернополі?

Знайти військового адвоката в Тернополі та Тернопільській області можна зателефонувавши на телефони зазначені у нас на сайті. Оскільки ми найбільш затребувані військові адвокати, то знайти нас можна за запитами в мережі Інтернет: військовий адвокат, військовий юрист, військові адвокати, військові юристи, військовий адвокат Тернопіль, військовий юрист Тернопіль, військові адвокати в Тернополі, військові юристи в Тернополі, військовий адвокат Тернопіль, військовий юрист Тернопіль,

військовий адвокат Тернопільська область, військовий адвокат Україна, військовий адвокат Шумськ, військовий адвокат Кременець, військовий адвокат Ланівці, військовий адвокат Збараж, військовий адвокат Підволочиськ, військовий адвокат Козова, військовий адвокат Бережани, військовий адвокат Підгайці, військовий адвокат Монастириська, військовий адвокат Бучач, військовий адвокат Гусятин, військовий адвокат Чортків, військовий адвокат Борщів, військовий адвокат Заліщики, послуги військового адвоката, юрист з військових питань, консультації військового юриста.


Телефонуйте військовому адвокату з 9 до 20 години щодня.
Показать больше

Поделиться объявлением

Комментарии к объявлению

что бы иметь возможность оставлять комментарии, Войти или Регистрация.