Завантаження

Рус
Оберіть категорію

Знижки в оголошеннях

більше 20%

Нові оголошення

за 24 години

Топ оголошення

Магазини Pro

Наші партнери

DepositphotosRetailRadioЯРАДИОVionsyMediaRetail

Дошка оголошень ОГОЛОША  - надійний помічник в світі інтернет-торгівлі

OGOLOSHA.UA - це онлайн-платформа, яка була створена для:

• покупки, продажу або обміну товарами;
• пошуку і реклами послуг;
найму персоналу і пошуку роботи для себе.

Вся інформація згрупована по 14 тематичними розділами, в кожному з них передбачені підрозділи. Це спрощує вибір, допомагає заощадити час. В публікацію не зайве включити фотографії, супроводити її докладним описом пропонованого товара або послуги. 

Переваги ОГОЛОШИ для покупців

В каталозі - тисячі позицій, причому база даних оновлюється і поповнюється щодня. Тут ви знайдете будь-яку продукцію (навіть вже зняту з виробництва).

Опублікувати пост може компанія (магазин, сервісна майстерня, виробник) або приватна особа. Тому на сайті продаються не тільки нові, але і б/у предмети. Це дозволяє зберегти чималу суму, адже ціни на старі речі значно нижче, а їх стан буває дуже хорошим. Наприклад, представлена ​​ні разу не надіта одяг і взуття, побутова техніка, якої мало користувалися.

Дошка має зрозумілий і зручний інтерфейс. Реалізовано зручний рубрикатор, система фільтрів, оптимізований пошуковий механізм, що дозволяє знайти щось за лічені хвилини. Для цього треба ввести ключові слова, поставити ціновий діапазон, місто, інші важливі для вас параметри.

За допомогою цього порталу купують, продають, орендують нерухомість, підшукують земельну ділянку, заміський будинок або дачу. Ви швидко підберете авто, побутову техніку, одяг, аксесуари, в тому числі для дітей, іграшки, зоотовари. Сайт стане путівником в підборі вакансій, адже їх розміщують тут сотні роботодавців.

Вигоди OGOLOSHA для продавців

Оголоша - відмінна можливість прорекламувати себе в інтернеті. Ресурс щодня відвідують чимало користувачів, серед них обов'язково знайдуться ваші потенційні клієнти.

Розмістити безкоштовну публікацію може бізнес-користувач або приватний продавець. Тут продають що-небудь в магазинній упаковці і вже ненові, пропонують послуги, наймають працівників в штат.

Зробіть 3 прості кроки:

1. Натиснути кнопку «Створити оголошення» в шапці сторінки.
2. Вибрати відповідну рубрику і підрубрику.
3. Заповнити необхідні поля, завантажити фото, коротко описати свою пропозицію, вказати контактний номер телефону.
Обмежень за кількістю постів немає, можна бути автором якого завгодно обсягу інформації. Вона не видаляється автоматично і доступна для зацікавлених необмежений час.

Детальніше