Завантаження

Рус
Гризуни

Гризуни у Житомирській області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
-23%
Шиншилята
Продам шиншилят-хлопчиків 2,5 міс.Питання в особисті.
05.07.2024
Коростишів, Житомирська область
Тварини > Гризуни
500 грн
Американска голуба норка
Доброго хочу вам запропонувати екзотичного пухнастика в вашу сімю Дружелюбний до дітей та до інших тварин Зарас є бронь на травень місець Є різні кольори білі сірі та чорні хлопці та дівчата Є доставка по Україні та Європі Більш фото та відео батьків скіну на вайбер тел...
15.03.2024
Житомир, Житомирська область
Тварини > Гризуни
20 000 грн
ОбмінОбмін
Продам нутрії
Нутрії самки 4-7 м., Самці 7 місячні. Ціна договірна.
11.06.2023
Радомишль, Житомирська область
Тварини > Гризуни
1 грн
ТоргТорг

Хочете завести домашню тварину, але з якихось причин кішка, собака або папуга вам недоступні? Зверніть увагу на гризунів - хом'яків, мишей і щурів, морських свинок, шиншил, кроликів. Розводять в будинку і більш екзотичних звірів - ласок, тхорів, бурундуків, білок. Більшості з них не потрібно дорогий догляд, вони задовольняються невеликим приміщенням, їм не потрібні прогулянки на вулиці і корм, який складно купити.

Сайт Ogolosha.ua пропонує придбати недорого у Житомирській області гризунів для домашнього утримання. Цей портал - місце зустрічі продавців і покупців живого товару. Користуватися ним дуже зручно. Опублікувати безкоштовний пост на оголоша може зоомагазин або приватна особа. Це робиться легко і просто буквально за хвилину. В пост можна включити докладний опис тварини і кілька фото з різних сторін, щоб збільшити ймовірність швидко відшукати йому новий будинок. Пости розміщуються на сайті на будь-який потрібний час, вони не ховаються автоматично по закінченню часу, видалити їх може тільки їх автор.

Детальніше