Завантаження

Рус
Коти

Кішки у Запорізькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Отдам красивых котят
Отдам котят в связи с переездом не могу забрать с собой,ищу им дом им 1.5 месяцев,кушают сами,красивые игривые котята черный мальчик и серая девочка,проглистованы,у них очень умная мама,прошу отзовитесь кому нужен комочек счастья
Другая
29.06.2021
Запоріжжя, Запорізька область
Тварини > Коти
-28%
Котята шотландские
Шотланские котята. Родились 27 апреля. К лотку приучены. 5 котят (2 мальчика, 3 девочки). Все еще кормятся молоком матери. Здоровые и игривые.
Скоттиш страйт
27.06.2021
Запоріжжя, Запорізька область
Тварини > Коти
2500 грн
1 800 грн
ТоргТорг
Котенок в хорошие руки
На момент 24.06 котенку около 1.5 - 2 месяца
Другая
24.06.2021
Запоріжжя, Запорізька область
Тварини > Коти

Найпопулярнішим домашнім улюбленцем у Запорізькій області можна назвати кішку. Цих пухнастих або гладких граціозних вихованців люблять за здатність впоратися зі стресами, піднімають свому господарю настрій. Крім того, більшість з них абсолютно невибагливі в догляді. Коти мало їдять, не вимагають регулярних прогулянок, відмінно переносять самотність і тому їх утримувати простіше і дешевше, ніж собак.

Недорого купити кошеня чи дорослу особу і всі необхідні для них зоотовари пропонує дошка оголошень Ogolosha.ua. В її основі даних міститься чимало пропозицій про продаж кішок різних порід від приватних осіб і розплідників, причому кількість постів від одного автора не обмежується. Оголоша має простий сучасний дизайн, зрозумілий кожному користувачеві. Робота з сайтом абсолютно безкоштовна - перегляд і розміщення інформації не передбачають платежу.

Детальніше