Завантаження

Рус
Тварини

Тварини у Павлограді

Звичайні оголошення

Знайдено 5 оголошень
Муравьиная ферма(без муравьев)
В 4 МОДУЛЯ 9мм в комплект входить:• Арена модуль • Жилий модуль • Гідро модуль • Лабіринт модуль Корм в колбах, пинцет, пипеткаРозмір кожного модуля: 100х100мм ( 4 разом 200х200мм) 4 Модулі міщує 1000 особин крупних особин виду Messor structor (жнеців) !Є такі види модулів:...
13.01.2024
Павлоград, Дніпропетровська область
Тварини > Зоотовари
400 грн
Вязка коз, зааненским козлом и помесь альпийской и ламанчи козлом
2 козла приглашают козочек на случку: 1-й — зааненской породы. 2-й — помесь альпийской и ламанчи. Оба козла от высокоудойных коз. Мама козла альпийского с ламанчей первесткой на пике давала 4,5 л молока в день. Мама зааненского козла на четвёртом окоте на пике давала 4,5 л мо...
12.08.2023
Павлоград, Дніпропетровська область
Тварини > В'язка
300 грн
ТоргТорг
Продам мощного мальчика
Мощный мальчик породы ротвейлер, полноценный охранник и верный друг. Прививки сделаны по возрасту, хвост купированный. Дополнительная информация по телефону.
Ротвейлер
08.06.2022
Павлоград, Дніпропетровська область
Тварини > Собаки
6 500 грн
ТоргТорг
Продам щенков таксы
Продам щенков породы такса. Возраст 1 месяц. Один мальчик и две девочки. Окрас черный. Введен прикорм
Такса
07.01.2022
Павлоград, Дніпропетровська область
Тварини > Собаки
1 500 грн
ТоргТорг
Сено в тюках
Сено в тюках (18-20кг). Зелёное разнотравие. Возможна доставка по Днепропетровской обл ( 15грн за 1км в обе стороны, от 100шт.) Опт и роз. Цена договора от количества тюков.
11.11.2021
Павлоград, Дніпропетровська область
Тварини > Тварини безкоштовно

Домашні вихованці є в багатьох сім'ях. Спілкування з ними знімає стрес, дозволяє заспокоїтися і піднімає настрій, а дитину - навчить дбати про оточуючих.

Вибрати собаку, кішку, хом'яка, декоративного щура або черепаху у Павлограді допоможе дошка оголошень Ogolosha.ua. На сайті відкрито окремий розділ, в якому публікуються пости людей, які бажають купити, продати, віддати вихованця в добрі руки.

Кожній тварині, будь то щеня, кошеня, ігуана або папуга, необхідний спеціалізований корм, ємності для їжі і води, аксесуари для догляду. Все це ви знайдете в підрозділі «Зоотовари». Серед безлічі пропозицій можна підібрати потрібні товари за вигідними цінами, заощадити час та кошти.

Ваш улюбленець загубився? Обов'язково повідомте про це на оголоша, для цього існує спеціальний розділ «Бюро знахідок». Можливо, серед відвідувачів порталу знайдеться той, хто бачив вашу пропажу або зможе допомогти в пошуках.

Ресурс буде корисний також тим, хто хоче придбати або продати сільськогосподарських тварин. У базі даних містяться пропозиції від агропромислових компаній, фермерів, приватних продавців про продаж або купівлю великої та дрібної рогатої худоби, свиней, домашньої птиці, бджіл.

Усі позиції в каталозі розподілені за рубриками, що дозволяє відразу побачити все щодо необхідної тематики. Для швидкого підбору скористайтеся фільтрами, сортуванням, функцією пошуку, це дозволить не витрачати час на перегляд інформації, що не відповідає вашим вимогам.

Публікація оголошення безкоштовна для продавців і покупців. для будь-якого посту існує можливість додати докладний опис і фотографії.

Детальніше