Завантаження

Рус
Сировина/ матеріали

Сировина та матеріали в Алупці

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Manufacture of high-quality Procaine CAS  59-46-1
Name Procaine CAS number 59-46-1 Molecular formula: C13H20N2O2 Molecular weight: 236.31 EINECS number: 200-426-9 Related categories: Compounds: Raw Material Chemicalbook drugs; Compounds; Anesthetics; Small molecule inhibitors; Pharmaceutical raw materials; Biologically active sm...
09.09.2021
Алупка, Крим
Бізнес та послуги > Сировина/ матеріали
10 у.о.
ТоргТорг
ОбмінОбмін

Пропозиції про продаж і купівлю будь-яких будівельних матеріалів в Алупці, фасадних або інтер'єрних, ви знайдете на цій сторінці. За допомогою дошки оголошень оголоша продають і купують профнастил, цеглу, щебінь, пісок, цемент та іншу сировину. Тут же можна купити дрова, паливні брикети, вугілля.

На цьому ресурсі можна швидко і вигідно продавати будь-яку сировину і матеріали. Просто опублікуйте пост, наприклад, «продам дрова», і його побачать тисячі відвідувачів, серед яких обов'язково знайдеться і ваш покупець.

Шукайте на сайті потрібний товар вбудованим механізмом пошуку і за допомогою системи фільтрів, підбираючи тільки позиції, які влаштовують за вартістю, станом, іншим критерієм. Є можливість також впорядкувати всі рядки по зниженню або збільшення ціни, часу появи інформації в каталозі.

Детальніше