Завантаження

Рус
Послуги перекладачів/ набір тексту

Послуги пеекладача, набір тексту у Чернівецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Переклад Англійською та Румунською
Здійснюємо переклад і завірення документів на: Англійську, Румунську, Російську - мови. Також переклад текстів, інструкцій, готуємо пакет документів на румунськє громадянство та повністью ведемо вас по процесу, писати сюди, є телеграм eusuntbucks чи вайбер по номеру телефону
31.01.2024
Чернівці, Чернівецька область
Бізнес та послуги > Послуги перекладачів/ набір тексту
Договірна
Переклад та легалізація
Бюро перекладів «ЄВРОПА ПЛЮС» надає послуги перекладу і легалізації документів на всі країни світу!!! - ВОЗЗ"ЄДНАННЯ СІМ"Ї, - ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ГРОМАДЯНСТВА В КРАЇНАХ ЄС - ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ПО НАВЧАННЮ ЗАКОРДОНОМ. - ПРОСТАВЛЕННЯ АПОСТИЛЯ В БУДЬ ЯКОМУ МІНІСТЕРСТВІ УКРАЇНИ. - ЗАВІРКА...
04.09.2023
Чернівці, Чернівецька область
Бізнес та послуги > Послуги перекладачів/ набір тексту
350 грн

У багатьох життєвих ситуаціях -робочих і повсякденних - нам може знадобитися допомога перекладача з англійської, китайської, італійської, німецької та інших мов. Не завжди наших власних знань вистачає, щоб перевести медичний, юридичний, технічний документ. На допомогу прийдуть спеціалізовані бюро. Також можна замовити приватні послуги перекладача. Знайти їх у Чернівецькій області допоможе портал Ogolosha.ua.

Ще в цій рубриці представлені пропозиції агентств й індивідуальних виконавців по набору текстів, послуг копірайтера. Ви працюєте в цій сфері? Опублікуйте відомості про себе, і ви обов'язково зустрінете свого замовника.

Не хочете створювати своє оголошення? Зазирніть в рубрику робота, вакансії і надсилайте своє резюме! Робота мрії вже давно чекає вас на Оголоша.

Кількість постів від одного автора не обмежується, вони не блокуються адміністрацією сайту з плином часу, залишаючись в базі даних в будь-який потрібний вам час. Оголоша має лаконічний і простий інтерфейс. Відшукати в каталозі інформацію або розміщувати оголошення здатний навіть недосвідчений інтернет-користувач.

Детальніше