Завантаження

Рус
Оренда будинків
Кімнат
1
2
3
4
5
6
7+
Розташування
В місті
За містом
Гараж
Так
Ні
Платежі
Вкл в оренду
До 1000 грн
1000-2000 грн
2000-3500 грн
3500-5000 грн
Понад 5000
Комісія
З комісією
Без комісії
Стан
Євро ремонт
Косметичний ремонт
Житловий
Потребує ремонту

Оренда будинків у Чернівецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
ТОРГ!!!     Оренда нового будинку, в англійському стилі
Оренда нового будинку, що розташований на закритому тихому провулку, в р-ні вул. О.Кошового. Ідеальна інфраструктура, сучасне освітлення, будинок новозведений, з євроремонтом в англійському стилі. Загальна площа - 150 кв.м. 1 поверх: тамбур, кухня-студія, сан.вузол з душовою кабі...
04.05.2023
Чернівці, Чернівецька область
Нерухомість > Оренда будинків
1 600 у.о.
Оренда нового будинку, в англійському стилі
Оренда нового будинку, що розташований на закритому тихому провулку, в р-ні вул. О.Кошового. Ідеальна інфраструктура, сучасне освітлення, будинок новозведений, з євроремонтом в англійському стилі. Загальна площа - 150 кв.м. 1 поверх: тамбур, кухня-студія, сан.вузол з душовою...
27.02.2023
Чернівці, Чернівецька область
Нерухомість > Оренда будинків
1 800 у.о.
Відпочинок в Карпатах
Комфортний будинок в затишному місці. Облаштований всім необхідним, на тереторії; Мангал Гойдалка Альтанка
200 m²
20 km
10 сот.
2 пов.
4 кім.
Євро ремонт
13.07.2021
Чернівці, Чернівецька область
Нерухомість > Оренда будинків
Договірна

Оренда будинку дає можливість перепочити від міської суєти і насолодитися близькістю з природою. Нерідко на присадибній території є басейн, лазня або сауна, що підвищує комфортність проживання. На сайті Ogolosha.ua можна зняти будинок як для літнього відпочинку, так і для цілорічного використання. Розмір орендної плати залежить від місця розташування житла, метражу, рівня його оснащеності та інших параметрів.

Високим попитом користується оренда будинків подобово. Багато туристів вважають за краще селитися не в безликих номерах готелів, а роблять вибір на користь самостійного розміщення, також затребувана оренда на новий рік та інші свята. У каталозі можна знайти безліч пропозицій про здачу котеджів в межах міста і заміських у Чернівецькій області на будь-який термін.

Ви - власник нерухомості і хочете знайти орендарів? Опублікуйте безкоштовне оголошення про це на оголоша. Портал щодня відвідують тисячі користувачів, які зможуть побачити вашу інформацію.

Детальніше