Завантаження

Рус
Оренда землі
Призначення
Житлова забудова
Комерційне
Сільгосппризн
Рекреаційне
Природно-заповідне призначення
Будівлі на ділянці
Немає будівель
Тимчасова будова
Розпочате будівництво
Капітальна будова
Комунікації
Немає
Газ
Водопровід
Каналізація
Електрика
Телефон

Оренда землі у Житомирській області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Оренда землі сільськогосподарського призначення
Здам в оренду земельний пай в Житомирській області, Коростишівського району, Щигліївська сільська рада, між Грубське та Вишневе.Цільове призначення - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.Кадастровий номер 1822588700:06:000:0410Ціна договірна. Гото...
323 сот.
Власник
Сільгосппризн
Немає будівель
20.05.2024
Щигліївка, Житомирська область
Нерухомість > Оренда землі
Договірна

Купівля землі в місті або передмісті обійдеться в серйозну суму, значно простіше і дешевше орендувати її. Знайти підходящу пропозицію у Житомирській області допоможе електронна дошка оголошень Ogolosha.ua.

На сайті опубліковано чимало інформації по оренді земельних ділянок під житлову забудову і комерційне будівництво, а земель сільськогосподарського призначення для вирощування овочів і фруктів. Для зручності підбору є функція пошуку і система фільтрів, вони заощадять час і швидко знайдуть прийнятний варіант. Кожен пункт каталогу забезпечено докладним описом, багато хто має роз'яснювальні фото.

Ресурс оголоша стане незамінним помічником і для тих, хто хоче здати в оренду землю. Опублікувати тут безкоштовний пост про здачу може як приватний власник, так і будь-яка компанія.

Детальніше