Завантаження

Рус
Обмін нерухомості
Стан
Євро ремонт
Косметич. ремонт
Житловий
Потребує ремонту

Обмін нерухомості у Рівненській області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Продається або обмінюється будинок в с.Дядьковичі Рівненського р-н. на будинок у м.Вараш ( м.Кузнецовськ ) Рівненська обл. Будинок розташований за 8 км. від Рівного, загальна площа 200 м2. Двоповерховий, плюс підвал. Земельна ділянка- 30 м2. Два балкони по 15 м2. Будинок газиф...
23.09.2021
Рівне, Рівненська область
Нерухомість > Обмін нерухомості
ОбмінОбмін
Міняю будинок за 15 км. від Рівного на квартиру в місті: 2-х або 1-кім
Міняю 4-кімнатний, цегляний будинок загальною площею 87,3 м.кв в с. Кустин (за 15 км. від Рівного) на двокімнатну квартиру в Рівному, або однокімнатну + доплата. В будинку є газ та електрика. Вода поруч, що дає можливість добудувати ванну та туалет. Будинок має високе горище, яке...
Потребує ремонту
06.09.2021
Рівне, Рівненська область
Нерухомість > Обмін нерухомості
ОбмінОбмін

Обмін нерухомості - досить поширений спосіб придбання квартири або будинку у Рівненській області. У цьому випадку два власника обмінюються належною їм житловою площею. Найпопулярніші варіанти - обмін квартир з доплатою для поліпшення житлових умов, будинки на квартиру і навпаки.

На оголоша ви знайдете велику кількість пропозицій по обміну житла, серед яких обов'язково знайдеться «ваш» варіант. Скоротити час на підбір відповідних оголошень допоможуть фільтри і функція швидкого пошуку, з їх допомогою можна відібрати тільки ті публікації, які задовольняють вашим вимогам.

Сайт Ogolosha.ua має зрозумілу структуру, не перевантажений непотрібними деталями. Всі пости публікуються безкоштовно і без обмежень за кількістю або після закінчення терміну розміщення.

Детальніше