Завантаження

Рус
Обмін

Обмін у Донецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
3 кімнатна квартира
Ріелторам прохання не турбувати!Місто Івано-Франківськ! Квартира у Івано-Франківську Продається-Можливий Обмін у Франківську не Дніпро 3 - кімнатна квартира Будинок цегляний, чешка 80-90р В квартирі гарний стан, ремонт, 2 балкони, роздільний санвузол Гарна площа не пот...
09.12.2023
Донецьк, Донецька область
Обмін
ОбмінОбмін

Обмін товарами або послугами - відмінний спосіб отримати бажане без фінансових вкладень, за бартером, на порталі Ogolosha.ua можна безкоштовно опублікувати оголошення про обмін речами або знайти того, хто бажає обміняти щось у Донецькій області.

У багатьох людей вдома є предмети, якими вони не користуються з яких-небудь причин, причому їх кількість постійно зростає. Сайт дозволить позбутися від непотрібного і отримати натомість дійсно необхідне. Це популярний сьогодні варіант економії бюджету і розумного споживання ресурсів.

Обмінюватися на ogolosha можна чим завгодно, починаючи від одягу, книг і побутової техніки до квартир, машин, земельних ділянок. Публікація відомостей займає лічені секунди, розміщувати пости абсолютно без оплати можуть приватні особи і компанії.

Детальніше