Завантаження

Рус
Обмін

Обмін у Донецькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Проектирование и монтаж видеонаблюдения в Доброполье
Вuдеонаблюденuе – простой u недорогой способ держать сuтуацuю дома под постоянным контролем. На экране компьютера uлu смартфона вы в любой момент увuдuте, чем занят ребенок u его няня, как чувствуют себя пожuлые родственнuкu, закрыты лu окна u выключен лu утюг.С сuстемой вuде...
14.02.2022
Добропілля, Донецька область
Обмін
Захист  конституційних  прав  +  Представництво   +  Продаж б/в товару
Звертайтеся в т.ч. по телефону і / або по електронній адресі щодо : 1 ). Захисту Ваших конституційних прав.2 ). Представництва Ваших прав і інтересів в різних підприємствах, організ...
14.12.2021
Волноваха, Донецька область
Обмін
ОбмінОбмін

Обмін товарами або послугами - відмінний спосіб отримати бажане без фінансових вкладень, за бартером, на порталі Ogolosha.ua можна безкоштовно опублікувати оголошення про обмін речами або знайти того, хто бажає обміняти щось у Донецькій області.

У багатьох людей вдома є предмети, якими вони не користуються з яких-небудь причин, причому їх кількість постійно зростає. Сайт дозволить позбутися від непотрібного і отримати натомість дійсно необхідне. Це популярний сьогодні варіант економії бюджету і розумного споживання ресурсів.

Обмінюватися на ogolosha можна чим завгодно, починаючи від одягу, книг і побутової техніки до квартир, машин, земельних ділянок. Публікація відомостей займає лічені секунди, розміщувати пости абсолютно без оплати можуть приватні особи і компанії.

Детальніше