Завантаження

Рус
Дитячі меблі
Район
Артемівський
Жовтневий
Кам'янобрідський
Ленінський

Дитячі меблі у Луганську

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
-96%
Детское кресло игрушка - Мишка с доставкой по Луганской обл.
Кресло для деток пуф (ик), предпочитаемый малышами. Это детское мягкое кресло в виде детской мягкой игрушки Медвежонка. Имеются различные цвета игрушек для девочек и для мальчиков.Мягкая плюшевая игрушка-медведь в форме кресла отлично подходит как для поддержания спины ребенк...
24.04.2023
Луганськ, Луганська область
Дитячий світ > Дитячі меблі
32 у.о.
Новий товар

Сайт Ogolosha.ua допоможе оформити дитячу кімнату красиво, зручно і недорого. У нас можна купити ліжко для новонародженого, ліжко-машину для дошкільника, комод, шафу, стелаж і інші предмети у Луганську.

У базі даних порталу зібрано величезну кількість оголошень про продаж нових таі бу меблів, розрахованої на різний вік. Використовуючи фільтри і функцію пошуку, можна швидко підібрати як повний гарнітур, так і окремі елементи обстановки.

Облаштування будь-якого приміщення обходиться недешево, оголоша дозволить вам вирішити цю задачу і заощадити кошти. Також за допомогою цього ресурсу можна вигідно продати те. що вже не підходить дитині за віком. Щоб знайти покупців, просто подайте безкоштове оголошення, це доступно для приватних продавців, магазинів, меблевих фабрик.

Детальніше