Завантаження

Рус
Дім і сад

Дім і сад у Стаханові

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Уголь кокосовый, для очистки водки и воды.
Активированный кокосовый уголь признан лучшим среди других активированных углей. Он изготавливается из специальных сортов кокосовой скорлупы, затем промывается кислотой для удаления нежелательных загрязнений, после чего нейтрализуется. Уголь имеет очень развитую суммарную поверхн...
Сьогодні в 12:43
Стаханов, Луганська область
Дім і сад > Інші товари для дому
210 грн
Новий товар
Костыли подлокотные, новые. Германия.
Костыли подлокотные, Германия.«Ergonomic» Ossenberg.Нагрузка - 135 кг. Новые. Цена 550 грн. за 1 шт. или по курсу в рублях.Место продажи - г.Стаханов. Тел.0999841158, ноль семьдесят два-102 65 67. Евгений.
Сьогодні в 12:43
Стаханов, Луганська область
Дім і сад > Інші товари для дому
550 грн
Новий товар

Бажання жити в комфорті та оточенні зручних й красивих речей змушує нас купувати меблі, посуд, домашній текстиль, елементи декору, кімнатні рослини. Не все з перерахованого має низьку вартість, й відмінним виходом стане придбання старих речей, які майже завжди не відрізняються по функціональності та зовнішньому вигляду від нових, однак мають ціну на порядок нижче.

Знайти все потрібне для дому, дачі, саду або городу у Стаханові пропонує дошка оголошень ogolosha.ua. Представлені на цій сторінці каталогу товари зроблять ваше житло або дачний будиночок привабливіше та комфортніше. Тут ви також знайдете товари для школи та офісу, продукти харчування, різноманітні робочі інструменти, побутову хімію, декор та багато іншого. Нові оголошення в базі пропозицій з'являються щодня, й знайти потрібний товар вам дозволить зручна система пошуку по каталогу. А якщо потрібного вам предмета поки що немає на сайті, просто розмістіть оголошення про намір купити його.

Детальніше