Завантаження

Рус
Дім і сад

Дім і сад в Узині

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Плити Перекриття. Панелі Перекриття. Панелі забора, Палі забивні.
Плити перекриття, панелі перекриття, панелі ПК та ПБ, панелі забора, плити забора, лотки інженерних мереж, палі забивні, дорожні плити, перетинки, дорожні плити, аеродромні плити ПАГ- 14.Плиты перекрытия, панели перекрытия, панелы ПК и ПБ, панели забора, плиты забора, лотки и...
Цегла/ бетон/ піноблоки
28.09.2023
Узин, Київська область
Дім і сад > Будівництво/ ремонт
2 300 грн
Найвища якість

Бажання жити в комфорті та оточенні зручних й красивих речей змушує нас купувати меблі, посуд, домашній текстиль, елементи декору, кімнатні рослини. Не все з перерахованого має низьку вартість, й відмінним виходом стане придбання старих речей, які майже завжди не відрізняються по функціональності та зовнішньому вигляду від нових, однак мають ціну на порядок нижче.

Знайти все потрібне для дому, дачі, саду або городу в Узині пропонує дошка оголошень ogolosha.ua. Представлені на цій сторінці каталогу товари зроблять ваше житло або дачний будиночок привабливіше та комфортніше. Тут ви також знайдете товари для школи та офісу, продукти харчування, різноманітні робочі інструменти, побутову хімію, декор та багато іншого. Нові оголошення в базі пропозицій з'являються щодня, й знайти потрібний товар вам дозволить зручна система пошуку по каталогу. А якщо потрібного вам предмета поки що немає на сайті, просто розмістіть оголошення про намір купити його.

Детальніше