Завантаження

Рус
Мода різне

Різні товари з розділу "Мода і стиль" у Балті

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Шуба в гарному стані. Комір норка,гармонічні поєднання хутра мутону та поні. Рукав можна робити 3/4
15.11.2022
Балта, Одеська область
Мода і стиль > Мода різне
5 500 грн
Молнія рулонна, спіральна, 200 метрів
Рулонна молнія YKK, розмір 2,5 cm, підходить бігунок тип 3;, колір чорний, 6 грн за 1 метр, опт 3 грн.(рулон) Невисока ціна в співвідношенні з якістю і надійністю YKK роблять цю молнію дуже вигідним продуктом для виробників. Ідеально підходить для легкого одягу.
20.07.2022
Балта, Одеська область
Мода і стиль > Мода різне
3 грн

Щоб бути стильним і модним, можуть знадобитися найрізноманітніші предмети: відрізи тканини, гудзики, тасьма, оригінальний шарф, незвичайна шапка і інше. Все це у Балті можна знайти в розділі «Мода - різне» на дошці оголошень Ogolosha.ua. Підбір товарів зручно вести за допомогою фільтрів і рядків пошуку.

Сайт оголоша допоможе вам звільнити будинок від зайвих речей, які можуть комусь стати в нагоді. Опублікувавши пост про продаж непотрібної кепки або сумки, залишків пряжі і текстилю, рідкісних гудзиків, обридлих прикрас, ви зможете дати цим речам друге життя і поповнити сімейний бюджет.

У цій рубриці також є пропозиції з продажу секонд-хенду великим і дрібним оптом. Це зручний спосіб почати бізнес в цій сфері і знайти надійного постачальника.

Вся інформація публікується безкоштовно і без обмежень по термінах розміщення. Ці умови діють як для приватних осіб, так і для комерційних користувачів.

Детальніше