Завантаження

Рус
Мода і стиль

Мода і стиль у Станиці Луганській

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Средства Эйвон Avon/гель для душа, крем для рук
Косметика и средства по уходу за телом Avon по привлекательным ценам в наличии!!! Гели для душа в ассортименте (от 40 грн), пена для ванны, крем для рук в ассортименте (от 30 грн), мицеллярный гель для умывания - 45 грн, шампуни и ещё много интересного. Подберём на любой вкус, с...
Засоби по догляду
27.09.2021
Станиця Луганська, Луганська область
Мода і стиль > Краса/ здоров'я
45 грн
ТоргТорг
ОбмінОбмін

Час від часу в нашому гардеробі з'являються речі, що ми з якихось причин перестаємо надягати: вони стали завеликі чи замалі, вийшли з моди, просто більше не подобаються. Звільнити в шафі місце, позбутися від невикористовуємого та при цьому заробити зайву копійчину дозволяє дошка оголошень ogolosha.ua. Допоможе цей сервіс й тим, хто бажає купити старий одяг або взуття (наприклад, для використання їх в якості робочого костюма або просто з міркувань економії коштів).

Серед переваг сайту - величезна база оголошень категорії «Мода і стиль» у Станиці Луганській, продумана структура каталогу, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, зручна система пошуку. Розмістити пропозицію на ogolosha.ua можна абсолютно безкоштовно, на будь-який необхідний термін. Для більшої наочності та більшої ефективності опис можна супроводити фото та відео.

Детальніше