Завантаження

Рус
Мода і стиль

Мода і стиль у Жашкові

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Куплю ваше волосся в Черкасах і по всій Україні від 42 см -0935573993
Скуповуємо Волосся в Черкасах та по Україні у населення від 40см натаральне волосся. Присилайте фото волосся на телефон нам і ми вам передзвонимо і озвучимо ціну на ваше волосся та умови продажу. Стрижка волосся в подарунок. Volosnatural.com
Інші товари для краси і здор.
Учора в 01:19
Жашків, Черкаська область
Мода і стиль > Краса/ здоров'я
77 888 грн

Час від часу в нашому гардеробі з'являються речі, що ми з якихось причин перестаємо надягати: вони стали завеликі чи замалі, вийшли з моди, просто більше не подобаються. Звільнити в шафі місце, позбутися від невикористовуємого та при цьому заробити зайву копійчину дозволяє дошка оголошень ogolosha.ua. Допоможе цей сервіс й тим, хто бажає купити старий одяг або взуття (наприклад, для використання їх в якості робочого костюма або просто з міркувань економії коштів).

Серед переваг сайту - величезна база оголошень категорії «Мода і стиль» у Жашкові, продумана структура каталогу, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, зручна система пошуку. Розмістити пропозицію на ogolosha.ua можна абсолютно безкоштовно, на будь-який необхідний термін. Для більшої наочності та більшої ефективності опис можна супроводити фото та відео.

Детальніше