Завантаження

Рус
Взаємодопомога

Віддам безкоштовно в Апостоловому

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
За Вашими параметрами пошуку не знайдено жодного оголошення.
Показано оголошення в радіусі 50 км від Апостолове
Нуждаемся в помощи.Примем в дар любой материал,новый или б/у,для забора,хотя бы лицевого,примерно метров 10,а также все,что касается дачного домика и участка: ненужную старую мебель,поливную систему,стройматериалы и другое.
13.01.2023
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Взаємодопомога
28.05.2022г. около 21.30 в г. Кривой Рог, по ул. проспект Мира, в районе Компьютерной Академии "Шаг" произошло ДТП с участием автомобиля Volkswagen Toureg серого цвета. Свидетелей проишествия просьба позвонить по номеру 0976969625
31.05.2022
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Взаємодопомога
Отдам даром ветви деревьев на пеллеты. Много,сухие и свежие. Самовывоз Долгинцево.
04.11.2021
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Взаємодопомога

Практично в кожному будинку є щось, чим ми не користуємося: речі не за розміром, морально застаріла посуд і побутова техніка, непотрібні книги. Однак не варто викидати їх у сміттєвий бак - вони можуть бути потрібні іншим людям.
У розділі «Віддам даром» на ogolosha віддають предмети в Апостоловому абсолютно безкоштовно. На сайті опубліковані сотні пропозицій про дарування найрізноманітніших позицій, від одягу для дітей і дорослих до косметики, прикрас, меблів, підшивок журналів.

Простий і зрозумілий інтерфейс порталу Ogolosha.ua значно спрощує пошук. Ви зможете миттєво вивести на екран інформацію про те, що хтось передасть вам просто так те, що вам необхідно.
Оголошення в рубриці «Віддам даром» публікуються без оплати. Їх подають приватні особи і бізнес-користувачі, і вони залишаються в базі даних необмежений термін.

Детальніше