Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Віддам безкоштовно

Віддам безкоштовно у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 8 оголошень
Прийму робочий ноутбук, якщо у когось є не нужний простий хоча б щоб робочий ьув, буду дуже радий.
02.12.2020
Вінниця, Вінницька область
Віддам безкоштовно
Подарую вазон
Подарую вазон Красула (грошове дерево)
27.07.2020
Вінниця, Вінницька область
Віддам безкоштовно
Как отстаивать свои права
Все сталкивались с нарушением прав. Но не каждый знает, что делать в подобных ситуациях. На своём сайте www.oksana-pravo.ho.ua я описала много разных ситуаций, и как я справлялась с ними. Темы: Супермаркеты Видеонаблюдение Школа моделей Документы И д.р.
07.04.2020
Вінниця, Вінницька область
Віддам безкоштовно
Отдам доски ДСП в разном состоянии
26.02.2019
Вінниця, Вінницька область
Віддам безкоштовно
предложение Гарантированный кредит
Я Александр Алексис, частный кредитор и корпоративное финансирование недвижимости и любые виды финансирования бизнеса. Я также предлагаю кредиты частным лицам, фирмам и организациям. от 3% за год. Цена за годовую и 0,5% за единицу месячной базы, определение сроков кредита. свяжит...
11.02.2018
Гнівань, Вінницька область
Віддам безкоштовно
Отдам щенков в хорошие руки. Срочно!
Пятеро щенков (4 мальчика и 1 девочка) очень хотят найти своих добрых и заботливых хозяев. Судьба спасла их от морозов и сейчас они живут в заболивом окружении сотрудников ветклиники "ВетХаус". Все щенки привиты, здоровы и бодры, без блох. Возраст ~1,5 месяца.Обращайтесь - при...
31.10.2017
Вінниця, Вінницька область
Віддам безкоштовно
Диван раскладной б/у бесплатно срочно
22.10.2017
Вінниця, Вінницька область
Віддам безкоштовно

Практично в кожному будинку є щось, чим ми не користуємося: речі не за розміром, морально застаріла посуд і побутова техніка, непотрібні книги. Однак не варто викидати їх у сміттєвий бак - вони можуть бути потрібні іншим людям.
У розділі «Віддам даром» на ogolosha віддають предмети у Вінницькій області абсолютно безкоштовно. На сайті опубліковані сотні пропозицій про дарування найрізноманітніших позицій, від одягу для дітей і дорослих до косметики, прикрас, меблів, підшивок журналів.

Простий і зрозумілий інтерфейс порталу Ogolosha.ua значно спрощує пошук. Ви зможете миттєво вивести на екран інформацію про те, що хтось передасть вам просто так те, що вам необхідно.
Оголошення в рубриці «Віддам даром» публікуються без оплати. Їх подають приватні особи і бізнес-користувачі, і вони залишаються в базі даних необмежений термін.

Детальніше