Розміщено:
Оновлено:
Оголошення
№ 11368322
Переглядів оголошення: 1900
Переглядів
сьогодні:2

Краса/ здоров'я у Києві

Amorolfin Al 5% лак для нігтів (3 ml) – 660 грн
Amorolfin Al 5% лак для нігтів (5 ml) – 1090 грн
Amorolfin Stada 5% лак для нігтів (3 ml) – 760 грн
Amorolfin Stada 5% лак для нігтів (5 ml) – 1250 грн


Застосування
Аморолфін 5% лак для нігтів - препарат, який застосовується при грибкових інфекціях нігтів без ураження кореня нігтя разом із грибковими інфекціями 2 нігтів, які торкаються як поверхні нігтя, так і його країв.

Грибкова інфекція на нігтях нігтів є ймовірною, якщо нігті знебарвлені (білі, жовті або коричневі), товсті або ламкі, хоча їх зовнішній вигляд може сильно відрізнятися.

Ефект дії
Діючою речовиною препарату є аморолфін (у формі гідрохлориду), який належить до групи лікарських засобів, що називається антимікотичними препаратами. Цей препарат вбиває різні грибки, які можуть викликати інфекції нігтів.

Склад
55,74 мг гідрохлориду ампролфіну, допоміжні речовини: етилацетат, сополімер метакрилату амонію (тип А), бутилацетат, триацетин, етанол.

Запобіжні заходи
Можуть виникнути реакції підвищеної чутливості до препарату, і в цьому випадку використання слід негайно припинити. Якщо відома будь-яка алергія на діючу речовину або будь-який інший інгредієнт лікарського засобу, його не можна застосовувати.

Під час обробки цим лаком слід уникати використання косметичних лаків для нігтів та штучних нігтів.

Препарат не можна застосовувати у віці до 18 років. Досі немає досвіду використання лаку на нігтях немовлят, дітей та підлітків.

Жінки, які планують вагітність, вагітні або годують груддю, перед використанням повинні проконсультуватися з лікарем. Досвід використання цього продукту під час вагітності та лактації обмежений. Його не слід застосовувати під час вагітності та годування груддю, якщо чітко не рекомендується та не потрібно.

Препарат може викликати алергічні реакції. Зазвичай вони легкі, але деякі з них можуть бути важкими. У такій ситуації припиніть використання препарату, негайно видаліть лак для нігтів за допомогою засобу для зняття лаку і зверніться до лікаря. Продукт не слід повторно застосовувати. При появі будь-якого з наступних симптомів негайно зверніться до лікаря: утруднене дихання, набряк обличчя, губ, мови або горла, сильна шкірна висип.

Особливу обережність слід дотримуватися при використанні у випадку:

діабет,
лікування слабкої імунної системи,
погана циркуляція в руках і ногах,
сильне пошкодження або інфікування нігтів.
Якщо ліки потрапило на очі або вуха, слід негайно промити їх ретельно водою і звернутися до лікаря. Не контактуйте лаком зі слизовими оболонками (наприклад, з ротом і носом). Не вдихати. Лак для нігтів не слід наносити на шкіру навколо нігтя.

Спосіб використання
Завжди використовуйте цей препарат точно так, як описано або погоджено з лікарем.

Дорослі та літні пацієнти, якщо інше не прописано лікарем: використовуйте один раз на тиждень протягом 6 місяців для нігтів і від 9 до 12 місяців для нігтів. Оскільки нігті ростуть повільно, може знадобитися від 2 до 3 місяців, щоб помітити поліпшення. Важливо продовжувати користуватися лаком для нігтів, поки інфекція не вирішиться і здоровий ніготь не відросте.

Перш ніж почати лікування, затемніть ділянки, уражені оніхомікозом, щоб порівняти їх зовнішній вигляд до та під час лікування. Повторюйте кожні 3 місяці до повного розвитку зараженого нігтя. Якщо уражено більше одного нігтя, для цього спостереження слід вибрати найбільш уражений ніготь.

Для кожного зараженого нігтя уважно виконайте наступні дії:

Використовуйте новий файл, щоб зафіксувати хворі ділянки нігтя, включаючи поверхню нігтя. Важливо захистити здорові нігті, щоб не поширити інфекцію. Примітка: пилочка для нігтів, яка використовується на уражених нігтях, не повинна використовуватися на здорових нігтях, інакше інфекція пошириться! Щоб запобігти поширенню інфекції, слід також переконатися, що ніхто більше не використовує ті самі файли.
Поверхні нігтів слід очистити ватним диском.
Занурте аплікатор для багаторазового використання у пляшку з лаком для нігтів. Перед нанесенням не протирайте лак на краю пляшки. Лак для нігтів слід рівномірно наносити на всю поверхню нігтя. Повторіть цей крок для кожного ураженого нігтя. Дайте кожному нігті висохнути близько 10 хвилин.
Прикладений аплікатор багаторазовий. Однак важливо ретельно очистити аплікатор ватним тампоном після кожного використання.
Перш ніж більше користуватися лаком для нігтів, спочатку видаліть старий шар лаку за допомогою ватного тампона, а потім при необхідності зафіксуйте. Потім нанесіть лак для нігтів, як описано вище.

Після того, як лак для нігтів висохне, ви можете мити руки і ноги як завжди. Вода та мило не впливають на ефект лаку для нігтів. Робота з розчинниками, такими як замінники скипидару або очищувачі щіток, потребує носіння гуми
Показати більше

Поділитися оголошенням

Коментарі до оголошення

що б мати можливість залишати коментарі, Увійти або Реєстрація.